Mitsubishi

ПОБУТОВІ МУЛЬТИСИСТЕМИ MXZ
ПОБУТОВІ МУЛЬТИСИСТЕМИ MXZ

КОНДИЦІОНЕРИ MITSUBISHI ELECTRIC ПОБУТОВОЇ M-СЕРІЇ
КОНДИЦІОНЕРИ MITSUBISHI ELECTRIC ПОБУТОВОЇ M-СЕРІЇ

КОНДИЦІОНЕРИ MITSUBISHI ELECTRIC ПОБУТОВОЇ M-СЕРІЇ

Спліт-системи Mitsubishi Electric побутової серії створені для максимального комфорту споживачів. При їх виробництві використовуються сучасні матеріали та комплектуючі, а також власні розробки компанії. Це дозволяє запропонувати користувачам кліматичну техніку, яка підтримує ідеальні параметри повітря для перебування людини.

У асортименті є кондиціонери для різного типу монтажу: настінні, підвісні, підлогові, канальні та касетні. Їх потужність варіюється від 2,0 до 8,0 кВт. Більшість моделей використовують інверторний компресор та можуть працювати як тепловий насос. Існує також лінійка стандартних настінних моделей, які використовуються тільки для охолодження, у тому числі для охолодження серверних та телекомунікаційних приміщень.

У кондиціонерах Mitsubishi Electric використовуються сучасні технології очистки повітря та системи для збільшення рівня функціональності спліт-систем. У різних моделях це може бути:

  • система очищення повітря від вірусів, бактерій, пилу та алергенів Plasma Quad;
  • датчик температури 3D I-See Sensor, який фіксує випромінювання у інфрачервоному діапазоні та визначає температуру у різних точках приміщення;
  • наноплатиновий фільтр додаткового очищення повітря;
  • режим I Feel, при якому кондиціонер автоматично підтримує потрібну температуру, самонавчаючись при цьому;
  • режим I Save, для роботи зі зниженим електроспоживанням;
  • 24-годинний таймер;
  • функція автоматичного перезапуску у разі збою живлення;
  • нічний режим для зменшення рівня шуму зовнішнього агрегату.

Внутрішні блоки спроектовані для комфортного розподілу повітря по приміщенні з використанням направляючих, які можна регулювати. Для моделі FH розроблена технологія «Природний повітряний потік», яка дозволяє наблизити до природного розподілення теплого та холодного повітря від внутрішнього блоку. Всі кондиціонери мають низький рівень шуму (до 19 дБ(А)) та привабливий дизайн. Більшість моделей має технологію встановлення на старі фреонопроводи с холодоагентом R22. Завдяки використанню особливих інверторних технологій, комплектуючих та додаткових пристроїв у складі обладнання, сезонна енергоефективність спліт-систем досягає рівня класів А++ та А+++.

?>