Mitsubishi Electric

ПОВІТРЯ/ВОДА
ПОВІТРЯ/ВОДА

ПОВІТРЯ/ПОВІТРЯ
ПОВІТРЯ/ПОВІТРЯ

Для організації сучасних та ефективних систем опалення та гарячого водопостачання без використання шкідливого для довкілля палива компанія Mitsubishi Electric пропонує теплові насоси «повітря-вода». Вони побудовані, у більшості випадків, на базі зовнішніх блоків Zubadan Inverter та Power Inverter. Залежно від того, яке обладнання обирається, системи можуть відрізнятися:

  • енергоефективністю
  • діапазоном зовнішніх температур
  • максимальною температурою води

Системи «повітря-вода» виготовляються із вбудованим або окремим фреоновим теплообмінником. До першого типу відносяться напівпромислові блоки PUHZ-HW та PUHZ-W (5,0-14,0 кВт) та агрегати потужністю 45,0 кВт. При використанні таких приладів необхідно обов’язково влаштувати теплоізоляцію водяного контуру, або використовувати незамерзаючі рідини.

Найбільш поширені в Україні зовнішні блоки що мають у своєму складі теплообмінник. Це відноситься до систем потужністю 8,0-23,0 кВт PUHZ-SWH та PUHZ-SW. У такому разі він монтується в системі окремо. Це актуально у регіонах з низькою зовнішньою температурою. Слід звернути увагу на те, що для роботи системи потрібно використовувати спеціальні контролери: PAC-IF032B-E, PAC-IF061/62B-E.

У якості внутрішніх блоків можуть використовуватись гідромодулі Ecodan. Вони можуть бути різних моделей:

  • EHST та EHSC із вбудованим теплообмінником «фреон-вода»;
  • EHPT, EHPX – без теплообмінника;
  • ERSC, ERSD, ERSE, TRST20/20D для нагріву та охолодження.

Гідромодулі мають у своєму складі циркуляційний насос. Деякі моделі комплектуються баком, 3-х ходовим клапаном та електричним нагрівачем. Якщо замовник має намір заощадити кошти, є можливість комплектації внутрішнього гідро блока зусиллям професійних локальних компаній в Україні.

Окремо слід згадати напівпромисловий блок серії Mr. Slim+. У ньому, при роботі на охолодження, надлишкова теплота використовується для нагріву води у системі гарячого водопостачання. У складі систем City Multi для цього є можливість використовувати спеціальні бустерні та теплообмінні блоки PWFY-P100VM-E-BU та PWFY-EP100VM-E2-AU.

?>