NeoClima

НАСТІННІ СПЛІТ-СИСТЕМИ NeoClima З ІНВЕРТОРОМ
НАСТІННІ СПЛІТ-СИСТЕМИ NeoClima З ІНВЕРТОРОМ

НАСТІННІ СПЛІТ-СИСТЕМИ NeoClima БЕЗ ІНВЕРТОРA
НАСТІННІ СПЛІТ-СИСТЕМИ NeoClima БЕЗ ІНВЕРТОРA

Кліматичний бренд NEOCLIMA з'явився на ринку СНД у 2007 році, як результат спільної діяльності міжнародних інвесторів щодо створення високотехнологічного продукту , який за якістю і своїм технічним можливостям перевершував би існуючі аналоги , але не викликав відчуття недоступності .

Концепція бренду знайшла відображення у назві NEOCLIMA . Поєднання « NEO » - новий , інноваційний , « CLIMA » - клімат , атмосфера , яка оточує нас.

Залучаючи передових виробників , інженерів і дизайнерів , компанія пропонує своїм споживачам колекцію кращої кліматичної техніки. Головним критерієм у виборі Партнера для виробництва завжди було - чітко слідувати принципам безкомпромісного якості. Крім того , за цей час компанії вдалося сконцентрувати величезний інтелектуальний потенціал , виражений в наявності досвідчених управлінців та інженерів з різних країн , авторитетних фахівців в області маркетингу та міжнародних продажів.

Таке поєднання створює по істині сприятливе середовище для виробництва високоякісного , надійного і конкурентного обладнання.

?>